Ласкаво просимо до Інтернет-магазину «Babyservis»!

«Babyservis» – Інтернет-магазин товарів для дітей та мам! У нас Ви знайдете багато речей, необхідних особисто для Вас та для всієї Вашої родини. Відтепер Вам не потрібно витрачати багато часу на покупки!

Купівля товарів в нашому магазині – це вигідно і доступно, а також дуже комфортно, тому що Ви, зручно та швидко зможете ознайомитись з пропонованою нами продукцією, оглянути її зовнішній вигляд і основні характеристики та зробити замовлення в зручний для Вас час. А завдяки кур’єрській доставці обраний Вами товар буде доставлено прямо до Вас, по вказаній адресі.

Вся пропонована нами продукція відповідає найвищим європейським та світовим вимогам якості. Ми здійснюємо безкоштовну кур’єрську доставку по місту Бориспіль. Такий принцип нашої роботи суттєво економить Ваш час та гроші. Безкоштовна кур’єрська доставка за адресою по місту Бориспіль здійснюється при замовленні від 200 гривень.

По всій території України ми здійснюємо доставку обраних Вами товарів компаніями перевізниками.

Ми цінуємо кожного нашого клієнта, тому намагаємося зробити все, щоб покупки в нашому магазині були легкими, приємними та вигідними!
Дякуємо, що обираєте «Babyservis»!

З повагою, команда Інтернет-магазину «Babyservis».

Правила роботи Інтернет-магазину «Babyservis».

Ці правила регламентують процес купівлі-продажу в Інтернет – магазині  «Babyservis».
Натисканням кнопки “ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ” Ви підтверджуєте свою згоду з даними Правилами, а також з усіма іншими документами й правилами, викладеними в розділах Інтернет-магазину.
Правові основи діяльності Інтернет-магазину «Babyservis».
Інтернет магазин Babyservis здійснює свою діяльність згідно чинного законодавства України: Свідоцтва про реєстрацію фізичної особи-підприємця, Свідоцтва про сплату єдиного податку;  інших нормативних актів, що регулюють дистанційну торгівлю. Закону України “Про захист прав споживачів”.

Відповідно до Закону України “Про захист прав споживачів”  магазин гарантує, що всі виставлені для продажу товари не мають  шкідливого впливу на здоров’я людини і є сертифікованими.  Інтернет – магазин гарантує якість і відповідність заявленим характеристикам представлених товарів.
Інтернет магазин ” Babyservis ” є власністю фізичної особи-підприємця Бондар Михайла Михайловича

Режим роботи Інтернет-магазину «Babyservis».

Замовлення оформлені за допомогою Інтернет-сайту магазину «Babyservis», приймаються цілодобово. Також цілодобово замовлення приймаються на електронну адресу babyservis@ukr.net. Замовлення по телефону приймаються з 9.00 до 18.00 години, щодня. Обрані Вами товари можна замовити по телефонах – (066) 361 50 40, (093) 307 01 45, (098) 642 75 56.
Цілодобово приймаються також замовлення розміщені в соціальних мережах, та на торгівельних майданчиках де розміщені оголошення з пропозиціями Інтернет-магазину «Babyservis».

Обробляються Ваші замовлення протягом 24 годин і можуть бути виконані протягом 2-3 днів. Строк виконання може збільшуватися в залежності від часу розміщення замовлення ( нічний час або у вихідні чи святкові дні). Безкоштовна кур’єрська доставка по місту Бориспіль здійснюється з понеділка по суботу з 9.00 до 18 години, окрім державних свят.

(066) 361-50-40
(098) 642-75-56
м. Бориспіль

Безкоштовна доставка товарів для дітей та мам по місту Бориспіль.

Широкий асортимент, якісні товари, доступні ціни

You can`t add more product in compare